Телефон для довідок +38 096 101 54 90

Про нас

Історія розвитку мережі магазинів побутової хімії та косметики «Чистюля» розпочалась з одного невеличкого магазина в спальному масиві міста Житомира, відкритого в 2010 році.

За чотири роки успішного розвитку магазин перетворився в мережу та розповсюдився по Житомиру та Житомирській області. «Чистюля» привабила до себе людей зручним розташуванням, низькими цінами, привітними працівниками. На вибір покупців представлений широкий асортимент товарів для дому, побутової хімії, парфюмерїї та косметики від провідних українських виробників та найкращих світових брендів. Постійними партнерами "Чистюля" є офіційні представники таких відомих брендів, як L’Oreal, Maybelline, Colgate, Palmolive, Gillette, Schwarzkopf , Henkel та багато інших.

«Чистюля» часто виступає в підтримку різних соціальних проектів, таких як: допомага онкохворим дітям, допомога Житомирській міській організації Товариства Червоного Хреста, допомога інвалідам. Нагороджена Подяками від Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ».

Концепція магазинів «Чистюля» зорієнтована на економію Ваших грошей та часу. Магазини з ексклюзивним дизайном подарують Вам радість та задоволення від щоденних покупок. Ми працюємо, щоб полегшити Ваше життя. Саме тому В 2013 році «Чистюля» здобула нагороду «Бренд року 2013».Дякуємо за Вашу підтримку.

 

Будемо раді Вас бачити!З повагою «Чистюля»!