Телефон для довідок 8 093 789 55 02

6 помилок, якi ви робите пiд час голiння нiжок

06

Грудня
6 помилок, якi ви робите пiд час голiння нiжок

6 помилок, якi ви робите пiд час голiння нiжок:

Багато хто робить це неправильно десятиліттями. Порізи, пропущені ділянки, роздратування - це ознаки того, що десь зроблена помилка.

1. Ви голите ноги відразу, як тільки встали під душ 
Так, іноді прийняти душ потрібно дуже швидко, але краще все ж провести у воді 15 хвилин, перш ніж почати голитися. Тоді вода пом'якшить волосся і відкриє фолікули, але при цьому шкіра ще не встигне розм'якнути.

2. Голитеся без піни або використовуєте мило 
Ніколи не голіть ноги «на суху». Використовуйте зволожуючі креми для гоління або, в крайньому випадку, кондиціонер для волосся. Але ніколи - ніколи! не користуйтеся милом. Мильна піна не створює мастила для бритви, через що зростає ймовірність порізів. А крім того, мило сушить шкіру.

3. Ви користуєтеся одноразовими бритвами
Це можна дозволяти собі час від часу, наприклад, зупиняючись в готелі. Але для регулярного використання вдома краще підібрати бритву з чотирма або п'ятьма лезами. Вони забезпечують більш плавне ковзання по нозі.

4. Ви рідко змінюєте леза
Припустимо, ви купили хорошу бритву, але навіть вона виявиться марною, якщо ви не міняєте лезо при перших же ознаках того, що воно затупилося. Старі леза не тільки неефективні, але й можуть викликати порізи і роздратування на шкірі.

5. Вiдразу проводите бритвою проти росту волосся
Спочатку потрібно поголити ногу в напрямку росту волосся (зверху вниз). Гоління відразу проти зростання волосся може викликати серйозне роздратування на шкірі. Поголивши ногу зверху вниз, ви зробите волосся коротшим і підготуєте шкіру до подальших дій.

6. Голитеся бритвою чоловіка 
Багато жінок думають, що чоловічі бритви більш ефективні, але це абсолютний міф. Жіночі бритви більш пристосовані під наші завдання, а їх леза нічим не поступаються чоловічим.

Великий вибiр бритв, ви можете знайте в кожному магазинi Чистюля!